شرکت به پرداخت ملت
حجم زندگی مؤلفه های شیمی و فیزیک در آیینه زندگی بزرگنمایی

حجم زندگی مؤلفه های شیمی و فیزیک در آیینه زندگی

حجم زندگی مؤلفه‌های شیمی و فیزیک در آیینه زندگی

نویسنده: دکتر مجید منجمی

جزییات بیشتر

20

110,000 ریال

2 محصولات دیگر در همان شاخه:

حجم زندگی مؤلفه‌های شیمی و فیزیک در آیینه زندگی

نویسنده: دکتر مجید منجمی

بی‌گمان همیشه موضوعات علم و زندگی موردتوجه عامه‌ی مردم بوده است. پرواضح است که همواره جمعیت کثیری از یک جامعه به‌لحاظ نداشتن اطلاعات تخصصی از موضوعات خاصِ علمی فاصله می‌گیرند و روزبه‌روز این فاصله و شکاف بین قاطبه مردم و متخصصین بیشتر می‌گردد.

بدیهی است که وظیفه صاحبان قلم و متخصصین علوم این است که در جهت رفع این مُعضل قدم برداشته و سعی بر آن داشته باشند که موضوعات علمی را به زبان ساده و قابل‌فهم به رشته تحریر دربیاورند. خصوصاً لازم است به‌نحوی ظریف ارتباط موضوعات علمی را با مسائل اجتماعی تبیین نمود.

کتاب حاضر شامل یک سری نوشته‌های علمی ادبی است که در آن مفاهیم شیمی فیزیکی به زبان بسیار ساده نگارش شده است؛ و متعاقباً کاربرد این مفاهیم علمی در زندگی روزمره و مسائل اجتماعی به‌نحو دقیق مقایسه گردیده است.

در متن این کتاب خواننده محترم درمی‌یابد که علوم و به‌خصوص شیمی و فیزیک نه‌تنها عامل توسعه‌ی مسائل علمی جهان هستند بلکه به‌نحوی نیز می‌توانند رفتارهای اجتماعی را توجیه نمایند.

هدف نگارنده این است که مسائل علمی را به زبان ساده بیان و توجیه نموده و آن را هر چه بیشتر در جهت کاربردی کردن علم به‌کار گیرد تا همگان بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

شاخه ها

درباره ما

انتشارات کلک زرین با مدیر مسئولی کاظم زرین از سال 1381 شروع به فعالیت نموده و در زمینه های گوناگون، کتاب چاپ و روانه بازار نشر نموده و در این وبگاه اقدام به فروش اینترنتی کتابهای منتشر شده نموده است. تلفن تماس: 02166486148 همراه: 09127176836 کاظم زین

دعوت به همکاری

قابل توجه نویسندگان و مترجمین عزیز
از کلیه نویسندگان، مترجمین، مؤلفین و دانشجویان عزیز دعوت به همکاری می‌شود. انتشارات کلک زرین کلیه آثار شما را در اسرع وقت چاپ و منتشر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید. 09127176836-09397176836