101 راه براي خوب امتحان دادن بزرگنمایی

101 راه براي خوب امتحان دادن

101 راه براي خوب امتحان دادن

ناشر: انتشارات كلك زرّين

نويسنده: دنیس بینیک

مترجم: شهلا كاشي‌ها

ويراستار: كاظم زرين

شمارگان:  500 نسخه     

شابك: 6- 33-5388-600-978

جزییات بیشتر

وضعیت: این محصول در انبار موجود نیست


در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده

60,000 ریال

101 راه براي خوب امتحان دادن

ناشر: انتشارات كلك زرّين

نويسنده: دنیس بینیک

مترجم: شهلا كاشي‌ها

ويراستار: كاظم زرين

شمارگان:  500 نسخه     

شابك: 6- 33-5388-600-978

خبرگزاری کتاب ایران

http://www.ibna.ir/vdcji8eviuqehyz.fsfu.html

کتابی که استرس دانش‌پژوهان را در امتحانات کم می‌کند

کتاب «101 راه برای خوب امتحان دادن» نوشته «دنیس بینیک» با ترجمه شهلا کاشی‌ها و با هدف کاهش اضطراب و کسب نمرات خوب در امتحانات برای دانش‌پژوهان منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «101 راه برای خوب امتحان دادن» به قلم دنیس بینیک تمام راهکارهایی که دانش‌پژوه برای خوب امتحان دادن به آن نیازمند است را با ترتیب زمانی و قدم به قدم در هشت فصل اصلی بررسی می‌کند.

در فصل نخست کتاب با عنوان «همیشه آماده باشید» آمده است: «در زندگی با انواع مختلفی از امتحان مواجه خواهید شد، حتی وقتی که درستان تمام شده باشد. این که بدانید چطور با این امتحان‌ها که سر راه شما سبز می‌شود برخورد کنید، یک مهارت ویژه مادام العمر است. هم اکنون، آماده کردن خودتان به شما کمک می‌کند تا عادت‌هایی را شکل دهید که یک عمر به شما یاری برساند.»

راهکارها از فصل دوم کتاب شروع و تا فصل هشتم ادامه می‌یابد. عنوان فصل دوم کتاب «بهترین باشید که می‌توانید» است که در این فصل به خوانندگان علاوه بر برنامه‌ریزی زمانی و مکانی رژیم غذایی صحیح، نیاز بدن به چه مقدار خواب و ورزش نیز نوصیه شده است.

«بیشترین استفاده از زمان تان را در مدرسه ببرید» عنوان فصل سوم کتاب است که در آن نکاتی که در کلاس درس حایز اهمیت است، بررسی می‌شود. نویسنده به خوانندگان خود توصیه می‌کند که این نکات را همواره به خاطر داشته باشند.

«به تنهایی تصمیم گرفتن»، «تمرین کار را کامل می‌کند»، «وقت نمایش است»، «انواع امتحان» و «گاردتان را زمین نگذارید» سایر عناوین سر فصل‌های کتاب را تشکیل می‌دهند.

در پایان کتاب نیز نویسنده نکاتی را درباره امتحان دادن آزمون‌های صحیح - غلط، آزمون‌های چهار جوابی، آزمون‌های وصل کردنی، آزمون‌های کامل کردنی و آزمون‌های تشریحی بیان می‌کند.

نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه ها

درباره ما

انتشارات کلک زرین با مدیر مسئولی کاظم زرین از سال 1381 شروع به فعالیت نموده و در زمینه های مهندسی آب، کامپیوتر، روانشناسی و مدیریت، کتاب چاپ و روانه بازار نشر و در این وبگاه اقدام به فروش اینترنتی کتابهای منتشره نموده است. تلفن تماس: 02166486148 همراه: 09127176836 کاظم زرین

دعوت به همکاری

قابل توجه نویسندگان و مترجمین عزیز
از کلیه نویسندگان، مترجمین، مؤلفین و دانشجویان عزیز دعوت به همکاری می‌شود. انتشارات کلک زرین کلیه آثار شما را در اسرع وقت چاپ و منتشر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید. 09127176836-09397176836