شرکت به پرداخت ملت
42 اصل بازاريابي بزرگنمایی

42 اصل بازاريابي

42 اصل بازاريابي

نويسند‌ه: نويسنده: لورا لوئل

مترجمين: منوچهر تاري‌وردي، بانو داوري

جزییات بیشتر

197

100,000 ریال

8 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

42 اصل بازاريابي

نويسند‌ه: نويسنده: لورا لوئل

مترجمين: منوچهر تاري‌وردي، بانو داوري

 

برخي اظهارنظرها درباره این کتاب:

اين چهل‌ودو قاعده، توصيه‌هاي مفيد و يادآوري‌هاي ارزشمندي هستند كه هر بازاريابي بايد هر از گاهي بشنود. اين قواعد به‌صراحت و اختصار بيان شده‌اند و مطالعه آن‌ها لذت‌بخش است. اگر شما بازارياب هستيد به اين كتاب نياز داريد.

كريس شيپلي مدير شركت دي‌ئي‌ام‌او

  ديدگاه‌هاي لورا در كتاب چهل‌ودو قاعده بازاريابي بسيار مفيد هستند. زبان كتاب ساده و مطالعه‌ي آن لذت‌بخش است. اين كتاب بسياري از مسائلي را كه ما بازاريابان به شكل ناخودآگاه آن‌ها را مي‌دانيم؛ اما در تراكم كارهاي روزمره آن‌ها را فراموش مي‌كنيم.

برايان لاولِي از مديران مركز فن‌آوري سيليكون ولي در كاليفرنيا

اين كتاب مملو از يادآوري‌هاي عملي است كه به بازاريابان كمك مي‌كند توجه خود را بر روي آن‌چه كه انجام مي‌دهند متمركز كنند.

كاري لي ويرث لين مدير شركت مشاوره اي كِي ااِل

هر فرد يا گروهي كه مي‌خواهد فعاليت‌هاي بازاريابي خود را بهبود بخشد مي‌تواند در این كتاب راهنمايي‌هاي كاربردي فراواني بيابد. من و همكاران از ايده‌هاي مطرح‌شده در كتاب لورا بسيار الهام گرفتيم. قواعد وي به ما كمك كردند پيشرفت‌هاي زيادي به‌دست بياوريم. اين كتاب را بر روي ميزتان قرار دهيد گاهي به آن مراجعه كنيد و درباره قواعد آن با دوستان و همكاران‌تان صحبت كنيد.

مليسا جانسون مدير انووال فاند

نگاه لورا به بازاريابي نگاهي لذت‌بخش و صادقانه است. او كتابي نوشته كه شامل ايده‌هاي بنيادين بازاريابي است اما ما اغلب اين ايده‌ها را فراموش مي‌كنيم.

كتي جانسون از پايه‌گذاران كانسورت پارتنرز

شما ممكن است ايده‌هاي درخشاني داشته باشيد اما اگر نتوانيد اين ايده‌ها را منتشر كنيد اين ايده‌ها هيچ فايده‌اي براي شما نخواهند داشت.

لي لاكوك كا مدير شركت كرايسلر

شاخه ها

درباره ما

انتشارات کلک زرین با مدیر مسئولی کاظم زرین از سال 1381 شروع به فعالیت نموده و در زمینه های گوناگون، کتاب چاپ و روانه بازار نشر نموده و در این وبگاه اقدام به فروش اینترنتی کتابهای منتشر شده نموده است. تلفن تماس: 02166486148 همراه: 09127176836 کاظم زین

دعوت به همکاری

قابل توجه نویسندگان و مترجمین عزیز
از کلیه نویسندگان، مترجمین، مؤلفین و دانشجویان عزیز دعوت به همکاری می‌شود. انتشارات کلک زرین کلیه آثار شما را در اسرع وقت چاپ و منتشر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید. 09127176836-09397176836