زبان بدن در کسب و کار بزرگنمایی

زبان بدن در کسب و کار

زبان بدن در كسب‌وكار؛ کنترل گفتگو، جلب توجه مخاطب، و انتقال پیام درست- بدون گفتن حتی یک کلمه

نويسنده: مارك بودِن

مترجم: ساجده‌السادات حسینی

جزییات بیشتر

1499

500,000 ریال

1 محصولات دیگر در همان شاخه:

زبان بدن در كسب‌وكار؛ کنترل گفتگو، جلب توجه مخاطب، و انتقال پیام درست- بدون گفتن حتی یک کلمه

نويسنده: مارك بودِن

مترجم: ساجده‌السادات حسینی

 

پیش‌گفتار

به‌خاطر نتایجی که به‌دست می‌آورم، شاگردانم دائماً مرا به دیگران معرفی می‌کنند. در نتیجه‌ي شهرتی که به‌عنوان استاد ارتباطات کلامی و غیرکلامی دارم، وقتی وارد مجلسی می‌شوم و شروع به حرف زدن می‌کنم، سطح بالایی از اعتماد که از قبل تثبیت شده است، میان حضار وجود دارد. کارم را با مشتری‌هایم به‌سرعت شروع می‌کنم و معمولاً خیلی زود به اهداف موردنظرمان می‌رسیم. به‌خاطر همین، از تلاش برای اثبات اعتبار روش‌هایم چشم‌پوشی می‌کنم، به‌جز آن قسمت از عقاید شخصی‌ام که بر اساس عمق پژوهش، علم و از همه مهم‌تر، تجربیات طولانی در زمینه‌های مختلف هنری، علمی، و سرگرمی به‌دست آورده‌ام؛ همه این‌ها برای من در رشته نسبتاً جدید شناخت مجسم (چگونگی شکل‌گیری ذهن انسان توسط جسم او) یک‌جا جمع شده‌اند. هدف من نشان دادن و تعلیم کاربرد عملی این دیدگاه جدید در علم ارتباطات در زندگی روزمره و تأثیر متقاعدکننده و قدرتمند آن بر کسب‌وکار است.

به گفته یکی از مدیران ارشد بازار سهام لندن، از هر پنج ارتباط کاری، چهار تای آن‌ها ناموفق است. به این معنی که اغلب رهبران، مدیران، کارآفرینان و فروشندگان، هنگام صحبت با افرادی که در رابطه با کسب‌وکار آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند، تأثیرگذاری بسیارکمی دارند. اگر با این حقیقت موافق باشید که برتری در ایجاد ارتباط، یک امر کلیدی برای موفقیت در هر کسب‌وکار است، و بپذیرید که بخش بزرگی از ارتباطات انسانی به‌صورت غیرشفاهی روی می‌دهد (قسمت تأثیرگذار هر ارتباط، چیزی نیست که می‌گویید، بلکه چگونه گفتن آن است)، دانستن پاسخ این سؤال برایتان خالی از لطف نخواهد بود که هنگام صحبت کردن با همکاران، مشتری‌ها و مافوق‌هایتان، چگونه می‌توان با استفاده از "زبان بدنِ" تأثیرگذار و مجذوب‌کننده، همیشه برتری داشت، اعتماد دیگران را جلب کرد، و از ارتباطات خود بهره برد؟

اگر می‌خواهید در ارتباطاتی از قبیل سخنرانی، جلسات گروهی، مصاحبه و نقد، گفتگوهای دونفره، گپ‌های دوستانه، و حتی حضور در رسانه‌ها جلب اعتماد کنید و برای همه سودمند باشید (همه به‌ویژه خودتان)، می‌توانید همین الآن با کسب مهارت‌های فیزیکی که در این کتاب شرح داده شده است، یادگیری یک سیستم جدید و قدرتمند را آغاز کنید که شما را از جمع عامه جدا می‌کند و کمکتان می‌نماید تا ارتباطات خود را با اعتمادبه‌نفس کامل برقرار کنید.

اگر می‌خواهید دقیقاً متوجه شوید که این مهارت‌های جدید چرا و چگونه مؤثر واقع می‌شوند، فصول کتاب را عمیقاً مطالعه کنید، تمرینات را انجام دهید، و بررسی‌های موردیِ "از فرضیه تا عمل" را به‌خاطر بسپارید. این موارد، به‌عنوان منبعی جانبی برای بالا بردن سطح مهارت و استعدادهای فردی در یادگیری زبان بدن، در کتاب گنجانده‌شده‌اند. اما اگر بخواهید سریع‌تر متوجه شوید که برای کسب اعتماد دقیقاً چه کارهای فیزیکی باید انجام دهید، می‌توانید از مقدمه چشم‌پوشی کنید و مستقیم به سراغ "خلاصه نکات فصول" و قسمت‌های عملی "تمرین" بروید.

فرآیندی که قصد دارم شما را از آن آگاه سازم، حتی برای باتجربه‌ترین افراد در زمینه ارتباطات، کاملاً نوین و به‌گونه‌ای خارق‌العاده، قدرتمند است. در ادامه، دلایل شکست ارتباطات افراد قابل‌اعتماد را نیز بررسی می‌کنیم. بنابراین اگر احساس کردید که درباره یک تکنیک یا منطق و توجیه عقلانی آن سؤالی برایتان پیش آمده یا به آن‌ها شک دارید، گامی به‌عقب بردارید، نفس عمیقی بکشید، اعتماد کنید، و بعد فقط امتحانش کنید، آنگاه خودتان خواهید دید که روش‌های من چقدر تأثیرگذار هستند.

اکنون، خواندن را ادامه دهید و تک‌تک اجزاء بدن‌تان را برای ثمربخش بودن آماده سازید.

نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه ها

درباره ما

انتشارات کلک زرین با مدیر مسئولی کاظم زرین از سال 1381 شروع به فعالیت نموده و در زمینه های مهندسی آب، کامپیوتر، روانشناسی و مدیریت، کتاب چاپ و روانه بازار نشر و در این وبگاه اقدام به فروش اینترنتی کتابهای منتشره نموده است. تلفن تماس: 02166486148 همراه: 09127176836 کاظم زرین

دعوت به همکاری

قابل توجه نویسندگان و مترجمین عزیز
از کلیه نویسندگان، مترجمین، مؤلفین و دانشجویان عزیز دعوت به همکاری می‌شود. انتشارات کلک زرین کلیه آثار شما را در اسرع وقت چاپ و منتشر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید. 09127176836-09397176836